Dobrodosli na BiH Gamers site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli na BiH Gamers site

Ovaj site je namjenjen igrama!!!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 World of Warcraft

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin



Broj komentara : 13
Registration date : 2008-07-17

World of Warcraft Empty
KomentarNaslov komentara: World of Warcraft   World of Warcraft Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 8:31 pm

Šta je World of Warcraft: the Burning Crusade?
The Burning Crusade je ekspanzija za najpopularniju online igru na svetu, World of Warcraft, koju igra preko 7.5 miliona igrača u svetu.

Šta donosi The Burning Crusade?
Mnoge zanimljivosti koje mozete videti na ovde.

Šta predstavlja naslov ekspanzije World of Warcraft-a?
Burning Crusade predstavlja tekuće napore Burning Legion-a koji žele da unište život celog univerzuma. Kao deo World of Warcraft: Burning Crusade-a, igrači će moći da putuju kroz Mračni portal da bi se suprostavili Legion-u na ratištima iz drugog sveta

Kada će se ekspanzija pojaviti na tržištu? Koliko će koštati ?
Ekspanzija će se pojaviti na tržištu Evrope, Azije i Amerike pa i Srbije od 16. januara 2007. Computerland se kao oficijelni distributer Vivendi igara potrudio da igra stigne kod nas istog dana kada i u ostalim delovima Evrope. Preporučena maloprodajna cena za World of Warcraft: The Burning Crusade iznosi 37,95 eura.

Zašto nas derete sa cenom ? U Evropi je cena igre 34.99 EUR a kod vas 37.95 EUR ?
Zato što hoćemo da iskoristimo tvoju nemoć i uzmemo ti pare jer znamo da moraš da je kupiš. U prevodu: carina, prevoz ... jer nažalost, još nismo u EU.

Ma ja ću igru da kupim od pirata, jeftinije mi je.
Naravno, možete kupiti igru od pirata. Samo ne verujemo, da ćete moći da je igrate bez CD key-a. Ali ko zna, možda su pirati počeli i CD key-eve da kopiraju?!

Hah, meni će ujak da donese igru iz Amerike i uštedeću 4 EUR! Nećete da me prevarite!
Super, jel’ može i nama da donese nešto, da poručimo? Ah, da, zaboravili smo da ti kažemo da sa US verzijom igre ne možeš da igraš na evropskim serverima. Osim toga, moraćeš da sačekaš da ujka dođe iz Amerike...ili ako ti šalje poštom, to će potrajati nekoliko dana. Za to vreme će tvoji drugari stići do 70-og levela...

Da li mogu igru da dobijem ranije, pre 16. 01.? Ja sam najbolji igrač u svom kraju pa bih voleo da je imam pre drugih.
Ne, iako smo ubedjeni da jesi. Prodaja počinje od 16.01.2007 u 00:00 (15. u ponoć). Pojedine radnje (pogledajte Gde kupiti) će biti otvorene u ponoć (samo 1h ) izmedju 15. i 16. januara. Ostale radnje počinju sa prodajom od 16. januara u podne.

Kako da budem siguran da ću dobiti svoju kopiju igre? Znam da je bilo nestašica prvog World of Warcraft-a.
ComputerLand je ovoga puta obezbedio dovoljne količine za naše tržište. Pogledajte Gde kupiti i informišite se detaljnije o radnjama koje će prodavati ekspanziju Burning Crusade.

Jel’ mogu da dobijem majicu BC ?
Prvih nekoliko najbržih kupaca u ponoć 15. januara u nekim shopovima uz kupljenu ekspanziju dobiće WoW BC majicu na poklon...ili kapu...ili poster...

Čuo sam da će biti i neko specijalno izdanje za kolekcionare. Da li može da se rezerviše?
Na žalost, ni mi još ne znamo da li ćemo dobiti 5 ili 50 kom World of Warcraft: Collectors Edition, pa prema tome ne možemo da vam obećamo ništa. Najbolje bi bilo da kontaktirate vašeg prodavca i pokušate da rezervišete. Oni će već kontaktirati nas.

Šta sadrži World of Warcraft: Collectors Edition?
Za sada bi ovo bio sadržaj pakovanja, ali nikad se ne zna, možda ubace još nešto:
- World of Warcraft: The Burning Crusade na CD-u i DVD-u
- World of Warcraft: The Burning Crusade Behind-the-Scenes DVD
- The Art of World of Warcraft: The Burning Crusade, knjiga sa tvrdim povezom
- Ekskluzivni pet (ljubimac) u igri: Netherwhelp
- Dva World of Warcraft Trading Card Game pocetna pakovanja, plus ekskluzivne karte
- Podloga za miša: Mapa Outlanda
- Audio disk sa muzikom iz World of Warcraft: The Burning Crusade

Da li treba još nešto da se plaća osim mesečne pretplate za ekspanziju?
Ne. Osim ekspanzije koju je neophodno kupiti ukoliko želite nadogradnju WOW-a, i dalje će vam biti dostupni isti načini pretplaćivanja.

Da li ćete ponuditi ”Combo” paket koji će sadržati originalnu igru i ekspanziju (sa odgovarajućim CD ključevima)?
Za sada ne što ne znači da ne postoji mogućnost u budućnosti.

Ima li neki popust na paket WoW Burning Crusade + WoW Prepaid card ?
Da, pogledajte Cene.

Koliko primeraka ekspanzije će biti potrebno za igrače sa višestrukim account-ima?
Potreban je po jedan primerak ekspanzije za svaki World of Warcraft account koji želite da nadogradite.

Da li je potrebna ekspanzija da bih igrao sa prijateljima koji je poseduju?
Ekspanzija Burning Crusade će imati brojne prednosti koje će biti dostupne samo onima koji poseduju ekspanziju.

Da li ću moći da vidim predmete i oružja igrača koji poseduju the Burning Crusade?
Da, moći ćeš da vidiš sve što drugi igrači donesu iz novog sveta, ali nećeš moći da ih koristiš dok ne kupiš the Burning Crusade.

Da li ću i dalje moći da besplatno update-ujem igru sa novim patches-ima (zakrpama)? Da li će ovi patches-i i dalje obuhvatati nove sardžaje poput zamki i događaja?
Da, planirana je i dalja podrška za World of Warcraft na isti način kao i pre, što znači konstantno obezbeđivanje update-ovanih sadržaja za oblasti u igri za koje su najpotrebniji.

Da li Burning Crusade mogu da igraju i igrači koji još nisu dostigli nivo 60?
Da, postojaće dve nove rase, svaka sa start zonama od nivoa 1-20. Dodatno, novo zanimanje Juvelir će biti dostupno svim igračima ekspanzije bez obzira na nivo.

Da li će postojati i mogućnost download-a Burning Crusade-a ili je kupovina moguća jedino u radnjama?
Moguće je da će biti dozvoljen download ekspanzije u budućnosti ali za sada ne
Na vrh Go down
https://bihgamers.forumbo.net
 
World of Warcraft
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Warcraft III sifre
» Warcraft 3 TFT 1.22 patch
» Warcraft 3 Reign of Chaos and The Frozen Throne

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dobrodosli na BiH Gamers site :: Igre :: World of Warcraft-
Idi na: